Makineler

Husqvarna zemin kazıma - parlatma makineleri ile beton zeminlerin hazırlanması, zeminin beton silimi ile kazınarak hasarlı ve kirli yüzeyden arındırılması ve parlatılması mümkündür.

TOZ TOPLAYICILAR

Husqvarna yüksek performanslı toz toplayıcılar.

Yüzey Hazırlığı için Elmas Araçlar

Husqvarna her türlü yüzey hazırlama ve beton parlatma uygulaması için birçok araç yelpazesi sunmaktadır. En sert beton zeminden en aşındırıcı zeminlere kadar, Husqvarna araçları performansları ile ihtiyaçları karşılar.

Husqvarna HIPERFLOOR® SİSTEM

hiperfloor

HIPERFLOOR® Husqvarna tarafından geliştirilmiş komple bir beton yüzey parlatma sistemidir. HIPERFLOOR® beton zeminlerin güzelliğini, mukavemetini ve aşınmaya karşı dayanıklılığını iyileştirirken, bakım maliyetlerini düşürür.

HIPERFLOOR® yeni dökülen veya eski beton zeminleri oldukça değiştirir. Yetenekli bir HIPERFLOOR® kullanıcısı, silim - kazıma, parlatma ve sıvı yüzey sertleştirici uygulamaları ile sertleşmiş beton yüzeyini mekanik olarak temizleyerek her türlü yüzeye güzellik, işlevselik ve mukavemet katabilir.

HIPERFLOOR® üç farklı beton parlatma uygulaması olarak mevcuttur. Premium, Commercial ve Industrial. Her parlatma uygulaması, çalışma süreci, kazıma - parlatma araçları ve kullanılacak kimyasalların seçimi ile farklı teknik özelliklere sahiptir.

hiperfloor
arrow

BETON PARLATMA

Beton Parlatma, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşındırılıp C2 ürünleriyle mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır.

hcj cosinus

HCJ COSINUS SLIDE

Cosinus Slide derz profili alanındaki en benzersiz üründür. Mükemmel genleşme derzi geliştirme arayışımızda, şimdiye kadarki en iyi yük aktarımını sağlayan yepyeni bir birleştirme çözümü sunduk.

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP