arrow

Crete Colors C2 Color Hard™

C2 Color Hard, kullanıma hazır bir renk sertleştirici üretmek için C2 Hard ile karıştırılmak üzere özel olarak formüle edilmiş bir renk konsantresidir. C2 Color Hard, tek başına kullanılabilen canlı tonlarda veya sınırsız renk yelpazesi, renk tonu ve sanatsal efekt için çeşitli kombinasyonlarda kullanılabilir. Yüzeylere çekici bir parlaklık, geliştirilmiş renkler, gelişmiş leke koruyuculuğu kazandırmak veya buzlanmış tuzların neden olduğu zararlara karşı koruma katmak için yüksek hızda karıştırılmış renk sertleştiriciler kullanabilirsiniz.

ccolorhard

FAYDALARI & AVANTAJLARI

C2 Color Hard™ Faydaları & Avantajları

Su bazlı, çevreye duyarlı C2 Color Hard zaman kazandırır, israfı azaltır ve aşındırıcı asit lekeleri veya yüksek derecede indirgenmiş yanıcı solvent boyalarla ilişkili tehlikeleri ortadan kaldırır

Birçok C2 Color Hard rengi, sert iklimlerde bile dış mekânda kullanım için uygundur

VOC Uyumludur. Yanıcı değildir. Toksik madde içermez. Aşındırmaz. Kokusu hafiftir. Mevcut kullanımdaki alanlarda kullanıma uygundur. Zararlı asit içermez

Betonu aşındırmaz veya yakındaki metalleri aşındırmaz. Soyulmayacak veya pul pul dökülmeyecektir. Nötralize etmeye gerek yoktur

Her seviyede mala ile işlenmiş, taşlanmış veya dokulu beton için idealdir. İşlenebilen renkli beton, sallanan renk sertleştiriciler, asitle boyanmış beton veya solvent azaltılmış boyalarla renklendirilmiş beton üzerinde kullanılabilir

LİTYUM SİLİKAT SIVI YÜZEY SERTLEŞTİRİCİ

TEKNİK DESTEK

TEKNİK ÖZELLİKLER

LEED Sertifikalı

California Collaborative for High Performance School Indoor Air Quality standartlarına göre test edilmiş ve onaylanmıştır. LEED®’e puan sağlar.

Teknik Bilgi

 • Formu

  Renkli Sıvı Konsantresi
 • Aktif katkı

  50% - 70%
 • Toplam katkı

  NA
 • pH

  6.5-9.5
 • Ağırlık/Gal

  54kg – 7.51 kg
 • Alevlenme noktası

  NA
 • Donma noktası

  0° C (32° F)
 • VOC içeriği

  <100 g/L
 • Raf ömrü

  Ambalajda 1 yıl

Sertifikalar

Leed Logo
Nsf Logo
Scs Logo

PROSOCO - CRETE COLORS UZMANLIĞI

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ

beton donatıları, derz profili ve beton parlatma

Macromesh 54 Makro Sentetik Fiber Donatı - "Beton Donatı"

Fibermesh Makro Sentetik Fiber - "Beton Donatı"

Betonfiber Polipropilen Elyaf - "Beton Donatı"

Betonfiber Çelik Teller - "Beton Donatı"

Yeni Nesil Derz Profili - "HCJ Cosinus Slide"

Glosslityum Beton Parlatma Uygulaması - "Beton Parlatma"

arrow

BETON ZEMİN TAMİRİ

Beton zeminlerin problemli bölgelerinin beton bakım ve tamir kimyasalları ile sorunsuz hale getirilmesi mümkündür. Beton zemin tamiri, farklı koşullara ve zeminin maruz kaldığı aktivite yoğunluğuna göre farklı işlemler ile tamamlanabilir.

beton tozumazlik

BETON TOZUMAZLIK

Cosinus Slide derz profili alanındaki en benzersiz üründür. Mükemmel genleşme derzi geliştirme arayışımızda, şimdiye kadarki en iyi yük aktarımını sağlayan yepyeni bir birleştirme çözümü sunduk.

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP
Merhaba! Yardıma mı ihtiyacınız var?
İletişim bilgilerinizi yazın, size ulaşalım!
Holler Box