hiperfloor

HIPERFLOOR® sistemi, Husqvarna tarafından geliştirilen, beton zeminlerinizin güzelliğini, mukavemetini ve aşınma dayanımını iyileştiren ve aynı zamanda bakım maliyetlerini de düşüren komple bir beton parlatma sistemidir.

HIPERFLOOR® çok farklı durumlardaki yeni ve eski beton zeminleri radikal bir şekilde değiştirebilir. Kazıma, parlatma ve lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici uygulamaları gibi uygulamalar ile kimyasal işleme tabi tutularak zaten sertleşmiş beton yüzeyini mekanik olarak temizleyerek, hemen hemen her zemin yüzeyine güzellik, işlevsellik ve mukavemet kazandırır. Belirtilen farklı yöntemlerle estetik, zemin düzlüğü, parlaklık ve fiyat gibi her türlü gerekliliklere uyacak şekilde size özel bir zemin çözümü oluşturulabilir.

HIPERFLOOR® sistemi üç farklı beton parlatma uygulamasını içerir. Premium, Commercial ve Industrial. Her parlatma uygulaması, çalışma süreci, kazıma - parlatma araçları ve kullanılacak kimyasalların seçimi ile farklı teknik özelliklere sahiptir.

HUSQVARNA HIPERFLOOR® SİSTEMİ

HIPERFLOOR® PREMIUM FINISH

Açık agrega zeminler için dekoratif, parlak yüzey uygulaması. Premium Finish; teşhir salonları, sergi alanları, lüks gayrimenkuller ve zeminin düzlüğü ve parlaklığı gibi estetik özelliklerin en öncelikli olduğu alanlarda kullanılan bir iç mekan uygulamasıdır.

• Yansıtıcı ve dekoratif yüzey
• Zeminin düzlüğü
• Son derece yüksek kalite ve dayanıklılık
• Hijyenik ve kolay temizlenir
• Aşınmaya karşı olağanüstü dayanıklılık

Premium Finish Aşamalar

premium finish
hiperfloor
beton partlama
beton partlama
beton partlama

HIPERFLOOR® COMMERCIAL FINISH

Orta ve düşük seviyede agrega yoğunluğu bulunan zeminler için orta parlaklıktaki uygulama. Commercial Finish perakende satış alanları, mağaza önleri ve halka açık iç mekankar için tasarlanmış bir kapalı alan uygulamasıdır. Sonuç, işlevsellik ve düşük bakım maliyeti imkanı sunan estetik açıdan memnuniyet verici bir zemin sistemidir.

• Kolay temizlenir, bakımı kolaydır
• Aşınmaya ve sıvı dökülmelerine karşı dayanıklıdır
• Sürtünmelere karşı dayanıklıdır
• Kaydırmaz
• Mİnimum kulanım ömrü maliyeti

Commercial Finish Aşamalar

commercial finish
hiperfloor

HIPERFLOOR® INDUSTRIAL FINISH

Endüstriyel zeminler için özelleştirilmiş düşük parlaklıkta bir yüzey. Bu işlem, özellikle işlevselliğinin öncelikli olduğu depolar ve mağazalar gibi geniş alanları hedef alan bir iç mekan uygulamasıdır. Sonuç, daha güvenli ve daha temiz bir ortam sunan dayanıklı bir zemindir.

• Minimum kullanım maliyeti
• En zorlu şartlarda kullanıma dayanıklı
• Kaydırmaz
• Sıvı dökülmelerine, aşınmaya, yağlara ve toza karşı dayanıklıdır
• Kolay temizlenir

Industrial Finish Aşamalar

industrial finish
hiperfloor

HIPERFLOOR® İLE FARK YARATAN ZEMİNLER

ÇEVREYE DUYARLI

HIPERFLOOR® çevresel etkiyi azaltmak için akıllıca bir seçimdir. Hiperfloor sistemi mevcut beton zeminini aşınmaya dirençli bir zemine dönüştürür. Aşama aşama uygulanan bu işlemler çevreye çok düşük oranda etki yapan ve israfa neden olmayan ürünlerin kullanımını içerir.

IŞIK YANSIMASI

HIPERFLOOR® sistemi, düşük bakım maliyetlerine ek olarak, zeminin bulunduğu ortam için düşük aydınlatma enerjisi gerektirir. Enerji maliyetindeki düşüş, yüzeyin daha yüksek ışık yansıtma özelliğinden kaynaklanmaktadır.

SAĞLAM VE DİRENÇLİ

HIPERFLOOR® yöntemiyle zaten sert olan zemin yüzeyini, beton yüzeyin aşınmaya ve iz bırakmaya son derece dirençli olduğu seviyeye getiririz. HIPERFLOOR® beton parlatma sistemi, dayanıklılığı önemli ölçüde artırır ve ömür boyu bakım maliyetlerini düşürür. Yüzey kaplamasının olmaması, zemin tesisatlarına ilişkin geleneksel maliyetleri düşürür. Sonuç, düşük temizleme maliyetine sahip daha pürüzsüz bir yüzeydir.

arrow

BETON ZEMİN TAMİRİ

Beton zeminlerin problemli bölgelerinin beton bakım ve tamir kimyasalları ile sorunsuz hale getirilmesi mümkündür. Beton zemin tamiri, farklı koşullara ve zeminin maruz kaldığı aktivite yoğunluğuna göre farklı işlemler ile tamamlanabilir.

beton tozumazlik

BETON TOZUMAZLIK

Cosinus Slide derz profili alanındaki en benzersiz üründür. Mükemmel genleşme derzi geliştirme arayışımızda, şimdiye kadarki en iyi yük aktarımını sağlayan yepyeni bir birleştirme çözümü sunduk.

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

İŞLEM SIRASINDA KULLANILAN KİMYASALLAR

HIPERFLOOR® işleminde üç farklı kimyasal kullanılır. Birincisi, yüzeydeki gözenekleri ve kusurları doldurmak için kulanılan gözenek dolgu macunu GM 3000™'dir.

İkincisi, betonu güçlendirip aşınmaya ve çizilmelere karşı daha dayanıklı hale getirirken aynı zamanda bir miktar leke direnci ekleyen, tozlanmayı sınırlandıran ve yüzeyini toz geçirmez hale getiren yoğunlaştırıcıdır. Bu işlem, aynı zamanda yüzeyin elmas uçlu araçlara daha hızlı yanıt vermesini ve dolayısıyla parlamasını kolaylaştırır.

Son olarak, parlatılmış zemininizi lekelere ve sıvıların nüfuz etmesine karşı korumaya yardımcı olan ancak aynı zamanda yüzey yayılımını açık tutan sızdırmazlık malzemesidir.

TOP
Merhaba! Yardıma mı ihtiyacınız var?
İletişim bilgilerinizi yazın, size ulaşalım!
Holler Box