Husqvarna PG 820 RC

PG 820 RC, Dual Drive Technology ™ ile dünyanın ilk uzaktan kumandalı beton yüzey hazırlama makinesidir. Ünlü PG 820 yüzey hazırlama makinesi ile karşılaştırıldığında RC modeli, daha ergonomik çalışma ve zahmetsiz nakliye sayesinde çok daha yüksek üretkenlik ve daha iyi iş sonuçları sağlar. Ayrıca, makine çalışırken bir sonraki takım setini hazırlamanız, hortumları ayarlamanız için size zaman tanır, bu da zamanınızı daha iyi kullanabilmenize imkan verir. 820 mm’lik işleme genişliğiyle, endüstriyel uygulamalar için uygundur ve beton zemin hazırlama ve onarımı ve tüm partlatma ve işleme uygulamaları (hem ıslak hem kuru) için mükemmel bir seçimdir. Glosslityum beton parlatma sistemi için mükemmeldir.

 • Yüzey işleme genişliği

  820 mm
 • Nominal giriş gücü

  13 kW
 • Aşamalar

  3 ph
pg

ÖZELLİKLER

Uzaktan kumanda ile artırılmış verimlilik

Optimum kazıma parametreleri olarak daha yüksek verim zamanla korunabilir. Aynı anda çalışabileceğiniz ve sonraki adımları hazırlayabileceğiniz için günde daha fazla kazıma saati. Örneğin makineyi çalıştırırken aynı zamanda bir araç ile GM 3000'i uygulayabilirsiniz.

Tutarlı optimum kazıma performansı

Parametre ayarları, her uygulama için optimum kazıma ve parlatma sağlar. Operatörü değiştirirken bile tutarlı çalışma ve sonuç.

Ergonomik çalışma

Uzaktan kumanda sayesinde, makinenin titreşimlerine ve yan kuvvetlerine maruz kalmazsınız.

Zahmetsiz ulaşım

Entegre pil takımı, makineyi çalışma alanına ve sahadan taşımayı kolaylaştırır.

Çok güçlü makineler

Son derece yüksek üretim oranları sağlayabilen, kar artışına ve değerli zamanınızdan tasarrufa olanak tanıyan çok güçlü makineler.

pg oz

Kolay taşıma

Önde kolayca sökülebilir taşıma tekerleği mevcuttur. Taşıma tekerleğini park pozisyonunda kilitlemek ve isteğe bağlı kazıma ağırlığı eklemek mümkündür.

pg oz

Zaman kazandıran takım değiştirme

Redi Lock® elmas takımını değiştirmek için pratik ve sorunsuz bir sistemdir.

pg oz

Düz zeminler için benzersiz fonksiyon

Manuel kazıma hareketlerinin çoğaltılması, genliği ve frekansı ayarlayarak mümkün olan en iyi kazıma desenini verir. Geçişler arasında oluşabilecek çıkıntıları ortadan kaldırarak daha düz bir zemin oluşturur. Aynı zamanda, salınım fonksiyonu, çapraz tarama tekniğini kullanmak yerine makineyle yalnızca bir kez zeminden geçmek zorunda olduğunuz için operatör için zaman kazandırır.

pg oz

Zor yüzeylerde çalışan tahrik tekerlekleri

Tüm yüzeylerde iyi çekişe sahip, delinmeye dayanıklı köpük dolgulu jantlar.

pg oz

REDI LOCK®

Husqvarna Redi Lock®, elmas araçları değiştirmek için hızlı ve sorunsuz bir sistemdir. Sağlam yapısı, elmas araçlarınız için maksimum koruma ve uzun ömür sağlar.

pg oz

Kullanımı kolay uzaktan kumanda

Optimum kontrol için makineyle iki yönlü iletişim sağlayan sezgisel, renkli ekran. Önemli parametreleri her zaman görebilirsiniz. Kullanışlı uzaktan kumanda askı kayışı.

pg oz

Uzun pil kapasitesi

Normal bir iş günü için yeterlidir. Pili 1 veya 3 fazdan şarj edin. Kısa şarj süresi, yaklaşık olarak 2 saattir.

pg oz

Dual Drive Technology™

Dual Drive Technology™ - öğütücü diskler için ayrı motorlara ve başlıkların hızının ve yönünün tam kontrolünü sağlayan planetere sahip patentli, benzersiz bir ikiz motor düzeni. Bu üretim oranlarını arttırır, operatör kontrolünü geliştirir ve diğer tüm planeter makinelere nazaran daha çeşitli uygulamalara olanak tanır.

pg oz

TEKNİK ÖZELLİKLER

Motor

 • Nominal giriş gücü

  13 kW
 • Akım değeri

  28 A
 • Gerilim

  380-480 V
 • Aşamalar

  3 ph
 • Pimler

  5-pin
 • Frekans

  50 Hz

Diğer

 • Yüzey işleme genişliği

  820 mm
 • Yüzey işleme diski çapı

  270 mm
 • Yüzey işleme diski hızı min

  250 dev/dk
 • Yüzey işleme diski hızı maks

  1100 dev/dk
 • İşleme basıncı maks

  301 kg
 • Dönüş yönü

  Yön kontrolü
 • Yüzey işleme diski

  3

Boyutlar

 • Ürün boyutu uzunluğu

  2235 mm
 • Ürün boyutu genişliği

  830 mm
 • Ürün boyutu yüksekliği

  2032 mm
 • Ağırlık

  533 kg

Husqvarna PG 820 RC Fotoğraf ve Videolar

pg gorsel
pg gorsel
pg gorsel
pg gorsel
pg gorsel
pg gorsel
pg gorsel
arrow

BETON ZEMİN TAMİRİ

Beton zeminlerin problemli bölgelerinin beton bakım ve tamir kimyasalları ile sorunsuz hale getirilmesi mümkündür. Beton zemin tamiri, farklı koşullara ve zeminin maruz kaldığı aktivite yoğunluğuna göre farklı işlemler ile tamamlanabilir.

beton tozumazlik

BETON TOZUMAZLIK

Cosinus Slide derz profili alanındaki en benzersiz üründür. Mükemmel genleşme derzi geliştirme arayışımızda, şimdiye kadarki en iyi yük aktarımını sağlayan yepyeni bir birleştirme çözümü sunduk.

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP