GLOSSLITYUM COLOR BETON RENKLENDİRME

20,50 100 Grit Husqvarna yüzey hazırlama elmasları ile silim, 50, 100, 200 grit honlama, 400, 800, 1500, 3000 grit parlatma ve lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici C² Hard ve C² Sealer uygulamalarını içeren tam parlak endüstriyel zemin sistemidir. Betonun üzerinde kaplama oluşturmadan direkt betona işleten transparan boya ile kaymayan, lastik izi oluşturmayan, aşınma dayanımını 5 kat artıran ve kimyasal dayanıma haiz beton parlatma uygulamasıdır. Kullanım alanları: üretim tesisleri, fabrikalar, gıda tesisleri, eğitim kurumlarıdır. Parlaklık ölçerdeki derecesi 80 olmalıdır.

Crete Colors Logo

ÜRÜNLER

c remove

C² COLOR HARD™

Tek adımda uygulanan, konsantre halde özellikle dış mekan için geliştirilmiş UV dayanımlı iç ve dış mekan transparan beton boyası.

c remove

C² TINT™

Geniş renk seçeneğiyle konsantre halde iç mekan transparan boyasıdır.

beton renklendirme
beton renklendirme
beton renklendirme

PROJENİZE HANGİ ÜRÜN UYGUN?

TEKNİK DESTEK

arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP