Atlas 1
Çayırova Showroom

Ürün ve Uygulama Tanıtımları

Husqvarna beton parlatma makineleri, elmas araçlar, toz toplayıcılar ve Crete Colors beton parlatma kimyasallarını Showroom' umuzda inceleyin. Alanında uzman ekibimiz ile ürün ve hizmetlerimizi daha yakından tanıyın.

vitrin
iskender kose

SEMİNERLER

Atlas 1 Çayırova Depo ve Showroom, faaliyet alanlarımız ile ilgili seminerler düzenleyebileceğimiz ve misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlayabileceğimiz şekilde hazırlanmıştır.

YENİLİKLER

Husqvarna, Crete Colors, HCJ Cosinus Slide, Betonfiber gibi dünyaca ünlü markalarımız ile ilgili yenilikleri Showroom'a taşıdık. Yeni ürünler, yeni uygulamalar ve zemin betonlarında en son teknolojileri bizimle takip edin!

vitrin

ATLAS 1 ÇAYIROVA DEPO - ETKİNLİK - 19.07.2019

Logo

Atlas 1 Çayırova Depo ve Showroom, fiber beton donatıları ve beton parlatma uygulamaları ile ilgili gerçekleştirilecek etkinlik ve organizasyonlar için özenle hazırlanmıştır.

19.07.2019 tarihinde Atlas 1 Çayırova Depo ve Showroom'da, Atlas 1 Genel Müdürü "İskender Köse" ve Crete Colors CEO'su "Bogdan W. Szewczyk"' in sunumları ile gerçekleştirilen etkinlikte çok sayıda katılımcı ağırlanmıştır.

Atlas 1'in düzenleyeceği etkinlik ve organizasyonlar ile ilgili bilgi almak için e-posta listesine kaydolabilirsiniz.

arrow

BETON PARLATMA

Beton Parlatma, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşındırılıp C2 ürünleriyle mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır.

hcj cosinus

HCJ COSINUS SLIDE

Cosinus Slide derz profili alanındaki en benzersiz üründür. Mükemmel genleşme derzi geliştirme arayışımızda, şimdiye kadarki en iyi yük aktarımını sağlayan yepyeni bir birleştirme çözümü sunduk.

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP