Yüzey hazırlığı için
resin parlatma araçları

husqvarna logo
Crete Colors Logo

Yüzey hazırlığı ve parlatma uygulamaları için dünyanın önde gelen markaları ile yüzey hazırlığı ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli araçlar sağlıyoruz.

Husqvarna markamızın, elle kullanılan makineler için P1200, PG makineleri için P1200, Glosslityum Beton Parlatma Sistemi'ne uyumlu CP 1200 serisi, parlatma süngeri ve Crete Colors markamıza ait C2 Heat Pad ürünümüz ile tüm beton parlatma ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

HUSQVARNA RESİN PARLATMA ARAÇLARI

P 1280

Husqvarna P1280 serisi, beton veya terrazzo zeminlerin ince cilalanması için hazırlanmıştır. Kenar, merdiven vb. kısımlar için uygundur.

p

CP1200

Üstün CP1200 serisi, betonu kuru olarak kazıma ve parlatma işleri için sert bir seramik araç setidir. Araçlarda elmaslar aşındırıcı seramik bir bağ bağlanmıştır. Bu, aktif araç alanının genişlemesi ve mükemmel bir çizik deseni bırakması anlamına gelir.

Dayanıklı bağ, aşındırıcı koşullarda daha uzun bir kullanım ömrü için yüksek dayanıklılık sağlar.

Patentli GLOSSLityum® endüstriyel beton parlatma sistemimize uygun bu son derece dayanıklı araçlar, düşük metre kare başı maliyet sunar.

Bu serideki araçlar, Husqvarna'nın PG model serisi makinelerde kullanılır.

cp

PARLATMA SÜNGERİ

270mm Husqvarna parlatma pedi, sünger bazlı yüksek kaliteli ürünlerdir. Pedler doğal taş, mermer, mozaik, traverten, vinil üzerinde kullanılabilir ve beton üzerinde çalışmak için yeterince güçlü bir süngere sahiptir.

cilalama sungeri

YÜZEY HAZIRLIĞI İÇİN EKİBİMİZDEN DESTEK ALIN

TEKNİK DESTEK

CRETE COLORS PARLATMA ARAÇLARI

C² HEAT™

C² Heat™ yüksek performanslı parlatma pedi normal pedlere göre daha hızlı 33ºC ısı sağlar ve daha uzun süre ısıyı korur.

cheatpad
arrow

BETON PARLATMA

Beton Parlatma, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşındırılıp C2 ürünleriyle mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır.

beton tozumazlik

BETON TOZUMAZLIK

Beton tozuması, betonun içerisinde bulunan toz partiküllerinin, meydana gelen hidrostatik basınçla betonda bulunan gözeneklerden yüzeye itilmesidir. GLOSSLityum® beton parlatma sistemi ile 20 yıl tozumaz zemine sahip olun!

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP
Merhaba! Yardıma mı ihtiyacınız var?
İletişim bilgilerinizi yazın, size ulaşalım!
Holler Box