Beton zemin tamiri
onarım ve bakım

husqvarna logo

GM3000™ ile beton zemin tamiri mümkündür!

GM3000™ beton yüzeylerdeki gözeneklerin yeniden doldurulması için özel olarak formüle edilmiş lateks bazlı bir yapıştırma katkı maddesidir. GM3000™, Glosslityum beton parlatma sisteminin doğal bir parçasıdır. GM3000™, beton zeminleri parlatırken küçük hava boşluklarının yamalanması ve doldurulması için etkilidir.

BETON ZEMİN TAMİRİ

BETON ZEMİNLERDE TAMİR İHTİYACI

Beton yüzeyler, sürekli olarak mekanik ve kimyasal etkilere maruz kalırlar. Bu da zaman içerisinde çatlak oluşumuna ve yüzeyde tahribata yol açar. Yüzey üzerinde mekanik ve kimyasal etkilerden dolayı oluşan boşluk, çukur veya pürüzler iş akışını ve yüzey üzerinde çalışan operatör ve personellerin sağlığını doğrudan tehdit eder.

Beton zeminlerin problemli bölgelerinin beton bakım ve tamir kimyasalları ile sorunsuz hale getirilmesi mümkündür. Beton zemin tamiri, beton içeriğindeki agrega cinsi ve yoğunluğu, donatı durumu, bulunulan hava koşulları ve zeminin maruz kaldığı aktivite yoğunluğuna göre farklı işlemler ile tamamlanabilir.

beton
House in Japan

CRETE COLORS İLE ZEMİN TAMİRİ

C² Joint Fill™ yenilikçi ve son derece gelişmiş yarı sert poliüre derz dolgusu, endüstriyel, perakende veya ticari beton zeminlerdeki büzülme ve inşaat derzlerinin doldurulması ve korunması için tasarlanmıştır. Derz dolgusu, endüstriyel beton zeminlerindeki derzlerde oluşacak trafiği desteklemek ve derz kenarlarını korumak için geliştirilmiştir.

C² CrackFix™ devrim niteliğinde poliüre/poliüretan hibrid, endüstriyel beton zeminlerdeki civata delikleri ve çıkıntılar gibi küçük yüzey kusurlarının ve çatlaklarının onarılması için tasarlanmıştır. Bu cilalanabilir onarım sistemi, endüstriyel beton zeminlerde tekerlekli trafiğe maruz kalan yüzeylerde rastgele çatlak ve yüzey kırılmaları, çıkıntıları ve diğer yüzey kusurları içindir.

beton partlama
beton partlama
beton partlama

BETON ZEMİN TAMİRİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

TEKNİK DESTEK

GLOSSLITYUM SİSTEMİ

Glosslityum Beton Parlatma Sistemi, Amerikan Beton Parlatma Birliği'nin belirlediği standartlar doğrultusunda 5 farklı uygulama içerir ve parlaklık derecelerine göre uygulama sistemlerini sınıflandırır.

Glosslityum Beton Parlatma Sistemi kesinlikle bir yüzey kaplama yöntemi değildir ve beton zemine, çevreye zararlı hiçbir kimyasal uygulanmaz. Bu yüzden tamamen çevre dostu, çok uzun ömürlü ve ekonomik zeminler elde edilir. Beton parlatma, geleceğin zemin teknolojisi olarak gösterilmektedir.

GL

Glosslityum 15

20, 50, 100 Grit beton silim ve kazıma, 50 Resin honlama ve lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici C² Hard uygulamalarını içerir. Glosslityum 15 beton parlatma uygulaması ile 20 yıl tozumaz zemin elde edilir.
GL

Glosslityum 30

20, 50, 100 Grit beton silim ve kazıma, 50, 100, 200 Resin honlama ve lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici C² Hard uygulamalarını içerir. Glosslityum 30 beton parlatma uygulaması ile 20 yıl tozumaz saten parlaklığında zemin elde edilir.
GL

Glosslityum 60

20, 50, 100 Grit beton silim ve kazıma, 50, 100, 200 Resin honlama, 400, 800 Resin parlatma ve lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici C² Hard uygulamalarını içerir. Glosslityum 60 beton parlatma uygulaması ile 20 yıl tozumaz yarı parlak zemin elde edilir.
GL

Glosslityum 80

20, 50, 100 Grit beton silim ve kazıma, 50, 100, 200 Resin honlama ve 400, 800, 1500, 3000 Resin parlatma ve lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici C² Hard ve C² Sealer uygulamalarını içerir. Glosslityum 80 beton parlatma uygulaması ile 20 yıl tozumaz tam parlak zemin elde edilir.
arrow

BETON PARLATMA

Beton Parlatma, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşındırılıp C2 ürünleriyle mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır.

beton tozumazlik

ZEMİN BAKIMI İÇİN KİMYASALLAR

Crete Colors C2 kimyasalları beton zemin bakımı için birinci kalite ürünler sunar. En zorlu depo ve üretim tesisleri gibi alanların temizliği için yeni nesil C2 beton temizlik ve bakım kimyasalları.

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP
Merhaba! Yardıma mı ihtiyacınız var?
İletişim bilgilerinizi yazın, size ulaşalım!
Holler Box