CRETE COLORS
beton için kimyasallar.

kimyasal logo

Prosoco-Crete Colors uzmanlığı, beton zeminlere uluslararası standartları getirmeye odaklanmıştır. Kalite, hizmet ve servisiyle dünyada 50'den fazla ülkeyi kapsayan dağıtım ağına sahiptir. Beton zeminlerin hazırlanmasından korunmasına kadar bütün süreçte ihtiyaç olan ürünlerin tamamını sektöre sunmaktadır.

beton zemin hazirlik

Beton Zemin Hazırlık

beton zemin sertlestirme

Beton Zemin Sertleştirme

beton zemin dekoratif

Beton Zemin Dekoratif

beton zemin koruma

Beton Zemin Koruma

beton zemin bakim

Beton Zemin Bakım

beton zemin aksesuar

Beton Zemin Aksesuar

EN ÇOK TERCİH EDİLENLER

C² HARD

Sodyum silikat sertleştiricilerden daha hızlı ve daha iyi reaksiyon oluşturan, taze – yeni betonlarda kullanılabilen lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici ürünüdür.

C² HARD BLEND

Konstantre formda bulunan, helikopter perdahlı zeminler için formüle edilmiş burnisher uygulaması ile hemen parlaklık getiren lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici ürünüdür.

C² SEAL

Betonu sırlayarak üst seviye parlaklık kazandıran, terrazzo ve beton yüzeylerde uygulanabilen, renkli beton uygulamasında rengi koruyan ve canlandıran, parlak ve leke dayanımlı lityum sealer ve sertleştirici

C² ULTRA SEAL

Endüstriyel zeminler, gıda ve üretim tesisi gibi alanlarda dökülebilecek malzemelere karşı kimyasal dayanım sağlayan, iç ve dış mekanlar için parlak koruyucu sealer ürünüdür.

C² PROTECTOR

Bütün beton yüzey bitişleri için nefes alabilen, zemine nufüz eden su, yağ ve leke itici üründür.

BETON KİMYASALLARI

YÜZEY HAZIRLIĞI İÇİN C² ÜRÜNLERİ

Beton zemin uygulama sisteminin ilk adımı, yüzeylerin temizlenmesi, yağdan ve lekelerden arındırılması işlemidir.

C² Remove, C² Stain Clean ve C² Pin Fix

BETON SERTLEŞTİRME VE YOĞUNLAŞTIRMA ÜRÜNLERİ

C² Crete Colors Harden ürünleri gelişmiş lityum teknolojisi ile üretilmiştir. Betona pürkürtülerek uygulanır. Betona nüfuz edip tozumazlığı kendi bünyesinde sağlayıp betonun aşınma dayanımını artırır.

C² Super Hard™, C² Hard™, C² Hard Blend™, C² Seal™ ve C² Salt Hard™

C² BETON RENKLENDİRME & DEKORATİF ÜRÜNLER

Betona penetre olan kalıcı renklendirici ürünler.

C² Color Hard™ ve C² Tint™

C² BETON KORUMA ÜRÜNLERİ

Betonarme zemin ve yapıları koruyucu ürünler.

C² Salt Safe™, C² Stain Safe™, C² Seal™, C² Ultra Seal™, C² Repel™ ve C² Protector™

C² BETON BAKIM ÜRÜNLERİ

Beton zemin bakım ürünleri.

C² Maintenance™, C² Clean™ ve C² Degrease™

C² BETON PARLATMA ÜRÜNLERİ

Beton zemin uygulama sisteminin ilk adımı, yüzeylerin temizlenmesi, yağdan ve lekelerden arındırılması işlemidir.

C² Joint Fill, C² CrackFix, C² Heat Pad ve C² Diamonds

SINIFININ EN İYİSİ

Sektördeki en iyi ürünleri üretme konusundaki itibarımızın sizin zeminlerinize bağlı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle daha düşük viskoziteye sahip Consolideck (Crete Colors) lityum silikat sıvı yüzey sertleştiriciyi geliştirdik. Consolideck (Crete Colors) lityum silikat, geleneksel sodyum ve potasyum silikat sertleştiricilerden daha yüksek oranda reaktif silikatlar içerir. Bu nedenle özellikle parlatılmış betonlar için zemin hazırlık ürünlerimiz, boyalarımız, koruyucularımız ve bakım ürünlerimiz endüstride benzersizdir. "Yeterince iyi" ürünler geliştirmiyoruz çünkü müşterilerimizin "sadece yeterince iyi" zeminler talep etmediğini biliyoruz.

prosoco logo
Crete Colors Logo
kimyasallar
arrow

BETON PARLATMA

Beton Parlatma, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşındırılıp C2 ürünleriyle mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır.

hcj cosinus

HCJ COSINUS SLIDE

Cosinus Slide derz profili alanındaki en benzersiz üründür. Mükemmel genleşme derzi geliştirme arayışımızda, şimdiye kadarki en iyi yük aktarımını sağlayan yepyeni bir birleştirme çözümü sunduk.

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP