arrow

Crete Colors C2 Seal™

C2Seal™, betonda canlı, parlak bitiş sağlaması yanı sıra, C2 Hard beton sertleştirici ve yoğunlaştırıcının dayanımını artıran patentli kopolimer formülasyondur. Bu kolay gerçekleştirilen lityum silikat uygulaması, betona penetre olarak reaksiyona girer, eski ve yeni zeminlerin sertlik, dayanım ve yoğunluğunu artırır. Bu kopolimer formülasyon betonun suya, kimyasal etkilere ve aşınmaya karşı dayanımını artırır. C2Seal™, standart veya dekoratif betonlar ve çimento esaslı terrazo zeminler için mükemmel uygulama alanlarıdır. Renklendirilmiş betonlardaki renk yoğunluğunu arttırır ve korur, ışığın yansımasını artırır ve sıvı parlatıcılar ve konvansiyonel reçine esaslı kaplamalardaki zeminin cilalanması ihtiyacını ortadan kaldırır. Geleneksel sodyum ve potasyum esaslı yüzey sertleştiricilerden daha güvenlidir, C2Seal™ zeminde ASR reaksiyonunun olmasına sebep vermez, katkıda bulunmaz.

cseal

FAYDALARI & AVANTAJLARI

C2 Seal™ Faydaları

C2 Seal™ kullanılarak beton parlatma uygulaması gerçekleştirilen zeminlerde çok parlak sonuç, bıçak perdahlı düzgün betonda 2-3 kat ince uygulama ile elde edilir ve maksimum ışık yansıması sağlanır.

C2 Seal™ içeriğinde bulunan küçük aktif lityum molekülleri betonu asitlere, yağlara, yakıtlara karşı sertleştirir, yoğunlaştırır ve kaplar. Betonun leke dayanımını artırır.

Sıvı parlatıcılar ve konvansiyonel reçine esaslı kaplamalardaki zeminin cilalanması ihtiyacını ortadan kaldırır.

Sıradan betonda, küçük toz partikülleri hidrostatik basınçla yüzeye itilir, bu da tozumaya sebep olur. C2 Seal™ bu tozumayı engeller ve betonun bakım ihtiyacını kolaylaştırır.

C2 Seal™ bütün C2 ürünleriyle uyumludur. Çok fazla lityum içeriğinden dolayı Alkali-Silika reaksiyonunu engeller.

C2 Seal™ Avantajları

Uygulaması kolaydır, çabuk kurur.

Maksimum ışık yansıması sağlayan, uzun süre dayanımlı, çok parlak beton bitişi sağlar.

Parlaklık ve sertlikte azalma olmaz, kaymazlık sağlar.

Nefes alabilen yapıdadır. Sararma olmaz, rengi bozulmaz, beton yüzeyinde herhangi bir kaplama oluşturmadığı için kalmaz veya soyulmaz.

C2 Super Hard™, C2 Hard™, C2 Tint™ ve C2 Color Hard™ uygulanmış yüzeylerin parlaklığını, dayanımını ve leke direncini artırır.

LİTYUM SİLİKAT SIVI YÜZEY SERTLEŞTİRİCİ

TEKNİK DESTEK

TEKNİK ÖZELLİKLER

LEED Sertifikalı

California Collaborative for High Performance School Indoor Air Quality standartlarına göre test edilmiş ve onaylanmıştır. LEED®’e puan sağlar.

Teknik Bilgi

 • Formu

  Süt kıvanımda beyaz sıvı
 • Özgül ağırlık

  1.11
 • Aktif katkı

  %22
 • Toplam katkı

  %22
 • pH

  11.0
 • Ağırlık/Gal

  9.2 lbs
 • Alevlenme noktası

  Yok
 • Donma noktası

  0°C
 • VOC içeriği

  <100g/L

Sertifikalar

Leed Logo
Nsf Logo
Scs Logo

PROSOCO - CRETE COLORS UZMANLIĞI

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ

beton donatıları, derz profili ve beton parlatma

Macromesh 54 Makro Sentetik Fiber Donatı - "Beton Donatı"

Fibermesh Makro Sentetik Fiber - "Beton Donatı"

Betonfiber Polipropilen Elyaf - "Beton Donatı"

Betonfiber Çelik Teller - "Beton Donatı"

Yeni Nesil Derz Profili - "HCJ Cosinus Slide"

Glosslityum Beton Parlatma Uygulaması - "Beton Parlatma"

arrow

BETON ZEMİN TAMİRİ

Beton zeminlerin problemli bölgelerinin beton bakım ve tamir kimyasalları ile sorunsuz hale getirilmesi mümkündür. Beton zemin tamiri, farklı koşullara ve zeminin maruz kaldığı aktivite yoğunluğuna göre farklı işlemler ile tamamlanabilir.

beton tozumazlik

BETON TOZUMAZLIK

Cosinus Slide derz profili alanındaki en benzersiz üründür. Mükemmel genleşme derzi geliştirme arayışımızda, şimdiye kadarki en iyi yük aktarımını sağlayan yepyeni bir birleştirme çözümü sunduk.

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP