CRETE COLORS
C² beton koruma kimyasalları

C² BETON KORUMA ÜRÜNLERİ

Beton zeminlerin su, yağ ve tuz gibi maddelerin etkilerinden korunması gerekir. Betonarme zemin ve yapılar için koruyucu ürünler.

Crete Colors Logo

ÜRÜNLER

C² SALT SAFE™

Kullanıma hazır, silan siloksan esaslı, düşeyde ve yatayda kullanılabilen, özellikle sahil kesimlerinde betona ve taş duvarlara tuzun girmesini engelleyerek betonu ve donatıyı koruyan, donatı korozyonunu azaltan ve yüzey pullanmasını derine nüfuz ederek engelleyen su ve tuz bariyeri üründür.

C² STAIN SAFE™

Betonu, graniti, parlatılmış betonu ve diğer hassas yüzeyleri; su ve yağ nüfuzuna karşı betona penetre olarak görünmez bir koruma sağlayan özel yüzey koruyucu üründür.

C² SEAL™

Betonu sırlayarak üst seviye parlaklık kazandıran, terrazzo ve beton yüzeylerde uygulanabilen, renkli beton uygulamasında rengi koruyan ve canlandıran, parlak ve leke dayanımlı lityum sealer ve sertleştirici

C² ULTRA SEAL™

Endüstriyel zeminler, gıda ve üretim tesisi gibi alanlarda dökülebilecek malzemelere karşı kimyasal dayanım sağlayan, iç ve dış mekanlar için parlak koruyucu sealer ürünüdür.

C² REPEL™

Yüksek performanslı, düşey ve yatay zeminler için su itici kimyasal üründür.

C² PROTECTOR™

Bütün beton yüzey bitişleri için nefes alabilen, zemine nufüz eden su, yağ ve leke itici üründür.

PROJENİZE HANGİ ÜRÜN UYGUN?

TEKNİK DESTEK

arrow

BETON ZEMİN TAMİRİ

Beton zeminlerin problemli bölgelerinin beton bakım ve tamir kimyasalları ile sorunsuz hale getirilmesi mümkündür. Beton zemin tamiri, farklı koşullara ve zeminin maruz kaldığı aktivite yoğunluğuna göre farklı işlemler ile tamamlanabilir.

beton tozumazlik

BETON TOZUMAZLIK

Cosinus Slide derz profili alanındaki en benzersiz üründür. Mükemmel genleşme derzi geliştirme arayışımızda, şimdiye kadarki en iyi yük aktarımını sağlayan yepyeni bir birleştirme çözümü sunduk.

arrow

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP