CRETE COLORS
C² beton sertleştirme ve
yoğunlaştırma kimyasalları

C² BETON SERTLEŞTİRME VE YOĞUNLAŞTIRMA ÜRÜNLERİ

C2 Crete Colors Harden ürünleri gelişmiş lityum teknolojisi ile üretilmiştir. Betona püskürtülerek uygulanır. Betona nüfuz edip tozumazlığı kendi bünyesinde sağlayıp betonun aşınma dayanımını artırır.

Crete Colors Logo

ÜRÜNLER

C² SUPER HARD™

Maksimum lityum içeriğiyle premium beton sertleştirici ve yoğunlaştırıcı ürünüdür.

C² HARD™

Sodyum silikat sertleştiricilerden daha hızlı ve daha iyi reaksiyon oluşturan, taze – yeni betonlarda kullanılabilen lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici ürünüdür.

C² HARD BLEND™

Konstantre formda bulunan, helikopter perdahlı zeminler için formüle edilmiş burnisher uygulaması ile hemen parlaklık getiren lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici ürünüdür.

C² SEAL™

Betonu sırlayarak üst seviye parlaklık kazandıran, terrazzo ve beton yüzeylerde uygulanabilen, renkli beton uygulamasında rengi koruyan ve canlandıran, parlak ve leke dayanımlı lityum sealer ve sertleştirici.

C² SALT HARD™

Düşey ve yatayda C² Hard ve C² Super Hard ile karıştırılarak yüzeyleri tozumaya karşı koruyan, aşınma dayanımı sağlayan korozyon önleyici ve su itici koruyucu üründür.

PROJENİZE HANGİ ÜRÜN UYGUN?

TEKNİK DESTEK

arrow

BETON PARLATMA

Beton Parlatma, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşındırılıp C2 ürünleriyle mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır.

hcj cosinus

HCJ COSINUS SLIDE

Cosinus Slide derz profili alanındaki en benzersiz üründür. Mükemmel genleşme derzi geliştirme arayışımızda, şimdiye kadarki en iyi yük aktarımını sağlayan yepyeni bir birleştirme çözümü sunduk.

arrow

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP