arrow

Crete Colors C2 Salt Hard™

C2 Salt Hard+, C2 Hard veya C2 Super Hard'ı karıştırmak için özel olarak formüle edilmiş, su bazlı, silan / siloksan su geçirmez ve klorür elek konsantresi katkısıdır. Uygun şekilde karıştırılıp uygulandığında, C2 Salt Hard+ yatay ve dikey beton yüzeyleri aynı uygulama ile aşınmaya, nem girişine ve klorür tuzlarına karşı sertleştirir, toz geçirmez ve korur. Uygun şekilde karıştırılıp uygulandığında ürün, nem sızıntısına ve suya bağlı lekelenmeye veya bozulmaya karşı uzun süreli koruma sağlamak için beton alt tabakaya derinlemesine nüfuz eder ve kimyasal olarak yapışır. Doğru uygulandığında yüzey tabakası üretilmez. Uygulama yapılan yüzeyler doğal nefes alma özelliklerini ve doğal görünümlerini korur.

C

FAYDALARI & AVANTAJLARI

C2 Salt Hard™ Faydaları & Avantajları

Kolay uygulanabilen bu uygulama sertleşme, toz geçirmezlik, aşınma, nem girişi ve klorür tuzlarına karşı koruma sağlar

Buz çözücü tuzlara ve hava tuzlarına karşı etkili koruma sağlar

Su bazlı formül, alkol veya solvent bazlı su geçirmez maddelerle ilişkili patlama ve yangın tehlikelerini en aza indirir

Düşük kokulu olması, çevrede halihazırdaki kullanılan binalara uygulama riskini azaltır

Uygulama yapılan yüzeyler güneş ışığına ve alkaliliğe karşı mükemmel direnç gösterir

LİTYUM SİLİKAT SIVI YÜZEY SERTLEŞTİRİCİ

TEKNİK DESTEK

TEKNİK ÖZELLİKLER

LEED Sertifikalı

California Collaborative for High Performance School Indoor Air Quality standartlarına göre test edilmiş ve onaylanmıştır. LEED®’e puan sağlar.

Teknik Bilgi

 • Formu

  Beyaz, koyu akışkan, düşük koku
 • Aktif katkı

  50% (konsantresi)
 • Toplam katkı

  NA
 • pH

  6-9
 • Ağırlık/Gal

  3,65 Kg
 • Alevlenme noktası

  100°C (212°F)
 • Donma noktası

  0°C (32°F)
 • VOC içeriği

  <25 g/L
 • Raf ömrü

  Ambalajda 1 yıl

Sertifikalar

Leed Logo
Nsf Logo
Scs Logo

PROSOCO - CRETE COLORS UZMANLIĞI

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ

beton donatıları, derz profili ve beton parlatma

Macromesh 54 Makro Sentetik Fiber Donatı - "Beton Donatı"

Fibermesh Makro Sentetik Fiber - "Beton Donatı"

Betonfiber Polipropilen Elyaf - "Beton Donatı"

Betonfiber Çelik Teller - "Beton Donatı"

Yeni Nesil Derz Profili - "HCJ Cosinus Slide"

Glosslityum Beton Parlatma Uygulaması - "Beton Parlatma"

arrow

BETON ZEMİN TAMİRİ

Beton zeminlerin problemli bölgelerinin beton bakım ve tamir kimyasalları ile sorunsuz hale getirilmesi mümkündür. Beton zemin tamiri, farklı koşullara ve zeminin maruz kaldığı aktivite yoğunluğuna göre farklı işlemler ile tamamlanabilir.

beton tozumazlik

BETON TOZUMAZLIK

Cosinus Slide derz profili alanındaki en benzersiz üründür. Mükemmel genleşme derzi geliştirme arayışımızda, şimdiye kadarki en iyi yük aktarımını sağlayan yepyeni bir birleştirme çözümü sunduk.

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP
Merhaba! Yardıma mı ihtiyacınız var?
İletişim bilgilerinizi yazın, size ulaşalım!
Holler Box