Husqvarna CG 200 MODEL 2

Husqvarna'nın CG 200, betonu hızlı ve agresif bir şekilde çıkarmak için tasarlanmış son derece üretken bir kazıyıcıdır. Uygulamalar arasında kaplamaların kaldırılması (ağır yer karosu mastikleri ve epoksi malzemeler), hafif veya ağır öğütme, patikaların kaymaya karşı dirençli hale getirilmesi için kanal açma ve tekstüre etme, açma tehlikelerinin giderilmesi ve yanlış hizalanmış beton derzlerin ve düz olmayan yüzeylerin tesviye edilmesi yer alır. Operatör konforu, saat ölçer, hassas çalışma derinliği için yükseklik ayarı, daha temiz bir çalışma ortamı için toz emme, merkezi egzoz için titreşim sönümleyici tutamaklarla donatılmıştır. CG 200 elektrikli (1 fazlı) veya benzinli versiyonlarda mevcuttur.

 • Nominal Giriş Gücü

  2.2 kW
 • Çalışma Genişliği

  20 Cm
 • Aşamalar

  1
cgv

ÖZELLİKLER

Kolay değiştirilebilir aletler

Çıkarılabilir yan kapak tamburun değiştirilmesini kolaylaştırır.

Uygun kontroller

Seçilen kesme derinliğine otomatik sıfırlama ve tamburun yerden hızlı bir şekilde serbest bırakılması.

Ergonomik çalışma pozisyonu

Ayarlanabilir tutma kolu ergonomik konum ayarını kolaylaştırır.

Daha sağlıklı çalışma ortamı

Toz emme merkezi egzozu daha temiz bir çalışma ortamını mümkün kılar.

Anti-titreşim

Düşük titreşimler operatörün konforunu artırır.

pg oz

Saat ölçer

Çalışma saatlerini kaydetme imkanı.

pg oz

Taşıması kolay

Standart olarak bağlama yuvası ile donatılmıştır.

pg oz

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar

 • Ürün boyutu uzunluğu

  780 mm
 • Ürün boyutu genişliği

  470 mm
 • Ürün boyutu yüksekliği

  730 mm
 • Ağırlık

  58 kg

Diğer

 • Çalışma Genişliği

  20 Cm
 • Dönüş Yönü

  Tek Yön

Husqvarna CG 200 Fotoğraf ve Videolar

cg
cg
HC
arrow

BETON PARLATMA

Beton Parlatma, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşındırılıp C2 ürünleriyle mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır.

beton tozumazlik

BETON TOZUMAZLIK

Beton tozuması, betonun içerisinde bulunan toz partiküllerinin, meydana gelen hidrostatik basınçla betonda bulunan gözeneklerden yüzeye itilmesidir. GLOSSLityum® beton parlatma sistemi ile 20 yıl tozumaz zemine sahip olun!

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP
Merhaba! Yardıma mı ihtiyacınız var?
İletişim bilgilerinizi yazın, size ulaşalım!
Holler Box