Husqvarna PG 280 S

PG 280 S, PG 280'in daha basit bir modelidir. Yapıştırıcıları, boyaları, epoksi kaplamalarını ve düzleştirme bileşiklerini etkili bir şekilde çıkarır. 280 mm kazıma parlatma genişliği sayesinde küçük ve orta ölçekli beton zeminler için uygundur. Çabuk çıkarma bağlantıları makine taşınırken kazıma parlatma kafasının şasiden kolayca çıkarılmasını sağlar. Yalnızca tek fazlı makine olarak mevcuttur.

 • Yüzey işleme genişliği

  280 mm
 • Aşamalar

  1 ph
HC

ÖZELLİKLER

Kullanımı kolay

Hız sabittir ve herhangi bir ayar gerekmez. Makine ayrıca aşırı yük korumalı kullanıcı dostu bir mantıksal kontrol paneline sahiptir.

Zaman kazandıran takım değiştirme

Redi Lock® elmas takımını değiştirmek için anında ve sorunsuz bir sistemdir.

Öğütme sonucu ortaya çıkan tozun etkili bir şekilde emilmesi

Toz koruyucusu ve vakum portunun tasarımı sayesinde, öğütme sonucu ortaya çıkan toz etkili bir şekilde emilir.

Ayrılabilir parçalar

Çabuk çıkarma bağlantıları şasi ve motorun kolayca ayrılmasını sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Motor

 • Akım değeri

  13 A
 • Gerilim

  220-240 V
 • Aşamalar

  1 ph
 • Pimler

  2 Kutuplu
 • Frekans

  50 Hz

Diğer

 • Yüzey işleme genişliği

  280 mm
 • Yüzey işleme diski çapı

  280 mm
 • Yüzey işleme diski hızı maks

  1410 dev/dk
 • İşleme basıncı maks

  25 kg
 • Yüzey işleme diski sayısı

  1

Boyutlar

 • Ürün boyutu uzunluğu

  1185 mm
 • Ürün boyutu genişliği

  430 mm
 • Ürün boyutu yüksekliği

  980 mm
 • Ağırlık

  76 kg

Husqvarna PG 280 S Fotoğraf ve Videolar

HC
HC
HC
HC
HC
arrow

BETON PARLATMA

Beton Parlatma, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşındırılıp C2 ürünleriyle mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır.

beton tozumazlik

BETON TOZUMAZLIK

Beton tozuması, betonun içerisinde bulunan toz partiküllerinin, meydana gelen hidrostatik basınçla betonda bulunan gözeneklerden yüzeye itilmesidir. GLOSSLityum® beton parlatma sistemi ile 20 yıl tozumaz zemine sahip olun!

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP
Merhaba! Yardıma mı ihtiyacınız var?
İletişim bilgilerinizi yazın, size ulaşalım!
Holler Box