Husqvarna S 36

S 36, yüzey hazırlama makineleri Husqvarna PG 530 (1 faz), PG 450, PG 400 ve PG 280 ile küçük-orta büyüklükteki kazıyıcılar, yüzey hazırlama makineleri, kumlama makineleri ve el tipi elektrikli aletler ile uyumlu, çok güçlü tek fazlı bir HEPA toz toplama ünitesidir. Bu profesyonel toz toplama makinesi karşılanması güç talepleri karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Üç büyük, ticari sınıf vakum motoru yüksek seviyede güç sağlar. Üç adet bağımsız olarak test edilmiş ve onaylanmış HEPA H13 filtresi ve 4,5 m²’den büyük ortama sahip koni şeklinde büyük bir ön filtre ile donatılmıştır. Bu da ince zımpara ve alçı tozunun bile etkili bir şekilde toplanmasını sağlar. Jet Pulse ön filtre ile temizleme, saat sayacı ve filtre kontrolü için vakum ölçme özelliklerine sahiptir. Dolgu tekerlekler patlamaz ve ön taraftan kilitlenebilir niteliktedir. Longopac® torba hortumu sistemi, kolay ve tozsuz torba değişimi imkanı sağlar.

 • Aşamalar

  1~
 • Air Flow, m3/h

  600 m³/sa
 • Nominal giriş gücü

  3.6 kW
 • Ağırlık

  63 Kg
HCHDSM

ÖZELLİKLER

Verimli filtreleme sistemi

Üç ayrı filtreleme aşaması, filtre temizliği arasında daha uzun çalışma süresi sağlar. Toz, yıkanabilir ana filtreden önce en ağır parçaları tozun% 95'ine kadar ayıran bir siklon odasından süzülür. HEPA mikro filtreleri, solunabilir fraksiyonda (0.3 um) kalan silis tozunun% 99.99'unu yakalamak için ayrı ayrı test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Kolay ve verimli filtre temizleme

Jet Pulse filtre temizleme sistemi, ana filtrenin makineyi açmadan kolay ve verimli bir şekilde temizlenmesi sayesinde yüksek sürekli hava akışı sağlar.

Dayanıklı tasarım

Korozyona dayanıklı çelik kelepçeler, toz torbası platform kaynaklı çerçeve ve dayanıklı çelik sap, ile uzun yıllar hizmet verir.

Taşıması kolay

Kaynaklı çerçeve, makineyi çerçevenin üzerine koyarak kolay taşıma sağlar.

Yüksek Verimli Partikül Hava Filtresi

Solunabilir fraksiyonda (0.3 um) kalan silis tozunun% 99.99'unu yakalayan, bireysel olarak test edilmiş ve onaylanmış HEPA mikro filtreler.

HC

Okunması kolay hava akışı izleme

Filtrenin temizlenmesi veya değiştirilmesi gerektiğinde sizi uyarır.

HCHDSM

Temiz ve basit torba değişimi

Longopac® torba hortum sistemi, toz dökülmeden torbanın kolayca değiştirilmesini sağlar.

HCHDSM

Zorlu endüstriyel uygulamalar için

Havadaki tozu ortadan kaldırmak için yüksek emiş ve debinin gerektiği zorlu endüstriyel uygulamalar için.

HCHDSM

Kontrol

Saat sayacı, servis zamanının ne zaman olduğunu ve makinenin kaç saat kullanıldığını bilmenizi sağlar.

HCHDSM

TEKNİK ÖZELLİKLER

Motor

 • Aşamalar

  1~
 • Gerilim

  230 V
 • Akım değeri

  15,7 A
 • Maksimum emiş

  220 Mbar
 • Nominal giriş gücü

  3,6 kW

Diğer

 • Hava Akışı, m3 / h

  600 m³ / sa
 • Maksimum emiş

  220 Mbar
 • Su kaldırma

  90 inç

Boyutlar

 • Ürün boyutu yüksekliği

  1500 mm
 • Ürün boyutu uzunluğu

  830 mm
 • Ürün boyutu genişliği

  620 mm
 • Ağırlık

  63 Kg

Husqvarna S 36 Fotoğraf ve Videolar

HCHDSM
arrow

BETON PARLATMA

Beton Parlatma, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşındırılıp C2 ürünleriyle mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır.

beton tozumazlik

BETON TOZUMAZLIK

Beton tozuması, betonun içerisinde bulunan toz partiküllerinin, meydana gelen hidrostatik basınçla betonda bulunan gözeneklerden yüzeye itilmesidir. GLOSSLityum® beton parlatma sistemi ile 20 yıl tozumaz zemine sahip olun!

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP