Husqvarna Elite-Grind G1440

Plastiğe benzeyen seramik yapıştırıcılar, vinil yapıştırıcılar, boya, ince ve kalın epoksi için optimal seçenektir. Orta sertlikteki betonlar için iyi performans sunar. Sert betonlar için kabul edilebilir performans sunar. Husqvarna Elite-Grind G1440 farklı segment tasarımları ve aşındırıcı büyüklüğüne sahip farklı modeller sunar.

Uygun olanlar:

Bu elmas aşağıdaki ürün veya ürünler için uygundur.

elite grind g

ÖZELLİKLER

Kolay ve hızlı bir şekilde kurulabilen araçlar

Redi Lock™, elmas araçların değiştirilmesi için hızlı ve problemsiz bir sistemdir. Birçok elmas tutucu diskine gerek yoktur; zaman harcayan ve pratik olmayan vidalı elmas sistemleri yoktur. Birçok makine üreticisi için mevcut.

Kolay araç seçimi

Sadece 3 aderans sertlik grubu - yumuşak, orta veya sert aderans - araçların seçimi kolaylaşır. Böylece sık kullanım için araç kiti seçimi hızlı bir şekilde yapılabilir.

Kuru kazımada mükemmel çalışma hızı ve araç ömrü

Araçların kuru kullanılmasını öneriyoruz. Böylece araçların kullanım ömrü artar ve çalışma süresi azalır, çünkü sulu çamuru temizlemek için vakit kaybedilmez. Islak kazıma da mevcuttur

Yüksek esneklik

Koruyucu elmas şeritli hem tek hem çift çeyrek daire PCD mevcuttur, araç seçiminizi uygulamaya ve makineye göre adapte etmenizi sağlar. Çift PCD segmentler, saat yönünde veya aksinde dönebilir.

gozenek

Plastiğe benzeyen seramik yapıştırıcılar

vinil

Vinil yapıştırıcılar

boya

Boya ve ince epoksi

kalin epoksi

Kalın epoksi

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

TOP
Merhaba! Yardıma mı ihtiyacınız var?
İletişim bilgilerinizi yazın, size ulaşalım!
Holler Box