Husqvarna PG 680

Husqvarna PG 680, büyük ve küçük çaplı uygulamalar ve özellikle ticari amaçlar için harika bir seçimdir. PG 820'den daha küçük boyutlu olan PG 680 güçten ve çıkıştan ödün vermeyen manevra kabiliyeti ve kullanım kolaylığıyla yüksek performans sağlar. Dual Drive Technology™ ile sunulan Husqvarna PG 680 üretim oranlarını artırır, operatör kontrolünü geliştirir ve diğer kazıma makinelerine oranla son derece yüksek üretim oranları elde etmenizi sağlar.

 • Yüzey işleme genişliği

  680 mm
 • Nominal giriş gücü

  12.5 kW
 • Aşamalar

  3 ph
HC

ÖZELLİKLER

Sınıfının en iyisi

İlk hizmetten önce ve sonraki hizmetler arasında performans, güvenilirlik ve daha uzun makine hizmet ömrü açısından sınıfının en iyisi.

Dual Drive Teknolojisi(tm)

Dual Drive Technology(tm) - öğütücü diskler için ayrı motorlara ve başlıkların hızının ve yönünün tam kontrolünü sağlayan planetere sahip patentli, benzersiz bir ikiz motor düzeni. Bu üretim oranlarını arttırır, operatör kontrolünü geliştirir ve diğer tüm planeter makinelere nazaran daha çeşitli uygulamalara olanak tanır.

Çok güçlü makineler

Son derece yüksek üretim oranları sağlayabilen, kar artışına ve değerli zamanınızdan tasarrufa olanak tanıyan çok güçlü makineler.

Dişli tahrikli planet başlık

Dişli tahrikli planet başlık; taşlama kafalarına güç sağlamak için üstün kalitede güç sağlar.

Uzun servis aralıkları

5 yollu sızdırmazlık mekanizması, yaylı çelik kafa sistemi ve tüm çinko kaplı çelik parçalar sayesinde sık sık servise gerek yoktur.

pg oz

Kolay taşıma

Önde kolayca sökülebilir taşıma tekerleği mevcuttur. Taşıma tekerleğini park pozisyonunda kilitlemek ve isteğe bağlı kazıma ağırlığı eklemek mümkündür.

pg oz

Zaman kazandıran takım değiştirme

Redi Lock® elmas takımını değiştirmek için pratik ve sorunsuz bir sistemdir.

pg oz

Ergonomik çalışma pozisyonu

Ayarlanabilir tutma kolu sayesinde ergonomik konum ayarını kolaylaştırır.

pg oz

Yüzey hazırlama ve beton parlatma

PG 530, PG 680 ve PG 820, tüm büyük çaplı parlatma ve öğütme uygulamaları için harika makinelerdir. Hem sulu hem de kuru öğütme için idealdirler. Üç başlıklı öğütücüleri daha fazla aşağıya doğru basınç ve öğütücü başlıklarına daha fazla güç sağlar, böylece engebeli yüzeylerde daha dengeli bir çalışma sunar.

pg oz

REDI LOCK®

Husqvarna Redi Lock®, elmas araçları değiştirmek için hızlı ve sorunsuz bir sistemdir. Sağlam yapısı, elmas araçlarınız için maksimum koruma ve uzun ömür sağlar.

pg oz

Güçlü dayanıklı tasarım

Sağlam çelik çerçeve ve güçlü tek parça alüminyum kapak.

pg oz

TEKNİK ÖZELLİKLER

Motor

 • Nominal giriş gücü

  12.5 kW
 • Akım değeri

  27 A
 • Gerilim

  380-480 V
 • Aşamalar

  3 ph
 • Pimler

  5-pin
 • Frekans

  50 Hz

Diğer

 • Yüzey işleme genişliği

  680 mm
 • Yüzey işleme diski çapı

  230 mm
 • Yüzey işleme diski hızı min

  300 dev/dk
 • Yüzey işleme diski hızı maks

  1200 dev/dk
 • İşleme basıncı maks

  269 kg
 • Dönüş yönü

  Yön kontrolü
 • Yüzey işleme diski

  3

Boyutlar

 • Ürün boyutu uzunluğu

  1260 mm
 • Ürün boyutu genişliği

  700 mm
 • Ürün boyutu yüksekliği

  1220 mm
 • Ağırlık

  400 kg

Husqvarna PG 680 Fotoğraf ve Videolar

pg
pg
pg
arrow

BETON PARLATMA

Beton Parlatma, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşındırılıp C2 ürünleriyle mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır.

beton tozumazlik

BETON TOZUMAZLIK

Beton tozuması, betonun içerisinde bulunan toz partiküllerinin, meydana gelen hidrostatik basınçla betonda bulunan gözeneklerden yüzeye itilmesidir. GLOSSLityum® beton parlatma sistemi ile 20 yıl tozumaz zemine sahip olun!

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP