Husqvarna S 11

Husqvarna S 11, genel temizlik ve el tipi aletler için kompakt ve taşınabilir, H sınıfı endüstriyel bir ıslak ve kuru elektrikli süpürgedir. HEPA filtreleriyle donatılmıştır ve sürekli hava akışı için çalışma sırasında filtreyi sallayarak otomatik filtre temizliği sağlar. Kompakt tasarımı, düşük ağırlığı ve rahat tutma yeri sayesinde bu vakum ünitesinin taşınması ve kullanılması çok kolaydır.

 • Aşamalar

  1~
 • Air Flow, m3/h

  263 m³/sa
 • Nominal giriş gücü

  1.2 kW
 • Ağırlık

  16 Kg
s

ÖZELLİKLER

Yüksek verimlilik

Otomatik filtre temizliği sayesinde kesintisiz çalışmaya devam edebilirsiniz. Toz toplayıcı sabit bir yüksek hava akışına sahiptir ve zeminde minimum toz bırakır.

Mükemmel hareket kabiliyeti

Düşük ağırlık, kompakt tasarım ve taşıma sapları sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlar.

Verimli filtreleme sistemi

Üç ayrı filtreleme aşaması, filtre temizliği arasında daha uzun çalışma süresi sağlar. Toz, yıkanabilir ana filtreden önce en ağır parçaları tozun% 90'ına kadar ayıran bir siklon odasından süzülür.

Yardımcı priz

Yardımcı güç çıkışıyla toz toplama makinenizi elektrikli el aletinize bağlamak hızlı ve kolaydır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Motor

 • Aşamalar

  1~
 • Gerilim

  230 V
 • Akım değeri

  6.5 A
 • Maksimum emiş

  270 Mbar
 • Nominal giriş gücü

  1.2 kW

Diğer

 • Hava Akışı, m3 / h

  263 m³ / sa
 • Maksimum emiş

  270 Mbar
 • Su kaldırma

  108 inç

Boyutlar

 • Ürün boyutu yüksekliği

  530 mm
 • Ürün boyutu uzunluğu

  440 mm
 • Ürün boyutu genişliği

  380 mm
 • Ağırlık

  16 Kg

Husqvarna S 11 Fotoğraf ve Videolar

s
arrow

BETON PARLATMA

Beton Parlatma, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşındırılıp C2 ürünleriyle mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır.

beton tozumazlik

BETON TOZUMAZLIK

Beton tozuması, betonun içerisinde bulunan toz partiküllerinin, meydana gelen hidrostatik basınçla betonda bulunan gözeneklerden yüzeye itilmesidir. GLOSSLityum® beton parlatma sistemi ile 20 yıl tozumaz zemine sahip olun!

arrow
arrow

Crete Colors

                     beton için kimyasallar

C² REMOVE

YÜZEY HAZIRLIĞI

C² HARD

SERTLEŞTİRME

C² SUPER HARD

SERTLEŞTİRME

C² HARD BLEND

SERTLEŞTİRME

C² SEAL

KORUMA

C² TINT

DEKORATİF

C² PROTECTOR

KORUMA

C² CLEAN

BAKIM

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

SEKTÖRDE BİZ

“Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel zemin betonları ve tünel betonları gibi imalatlara fiber donatı sağlayan ve aynı zamanda mühendislik hizmeti veren bir firmayız.

Müşterilerimizin tamamı inşaat sektöründen, dolayısıyla inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin hemen her bölgesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda birçok markanın Ortadoğu distribütörlüğünü de yaptığımız için farklı ülkelere de bu malzemelerin tedarikini biz sağlıyoruz.

İnşaat sektöründe hizmet sağladığımız alanları daha çok sanayi tesisleri ve endüstriyel yapılar oluşturmaktadır. Bu yapılarda endüstriyel zemin betonları yatırımcıların en önem verdiği konuların başında gelir. En büyük sıkıntıları betonların çatlaması ve servis ömürlerinin kısa olması. Biz betonların çatlamasını engelliyoruz, betonları donatılandırıyoruz. Ve servis ömürlerini onların istediği kadar uzatabiliyoruz. Saha betonlarına ve tünellere fiber donatıları sağlarken aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyoruz.

Kısaca, müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem mühendislik hizmeti veriyoruz hem de devamında çözüm ortakları oluyoruz. “

İskender KÖSE
Genel Müdür
Atlas Bir Yapı ve Mühendislik A.Ş.

Wise TV – Aralık 2018

UFAK BİR AYRINTI

Sürekli olarak trafiğe maruz kalan, üretimin ve operasyonun verimini belirleyen bir faktör olarak zemin betonu endüstriyel bir yapının en önemli parçasıdır.

Endüstriyel zeminler; bunlar depo veya üretim tesisi olabilirler, birbirine bağlı karmaşık sistemler olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Optimal performans ancak raf, malzeme taşıma ekipmanı (forklift vb.) ve üzerinde çalıştığı zemin ortak toleransı ile çalışılırsa yakalanabilir.

Gerekli önem gösterilmeyen ve/veya yanlış tasarlanan zemin betonları kısa sürede işlevini yerine getiremeyen bir hal alır ve operasyon verimini önemli ölçüde düşürür.

"Yeterince iyi zeminler" talep etmediğinizi biliyoruz, bu yüzden çok daha iyisini sunuyoruz!

TOP
Merhaba! Yardıma mı ihtiyacınız var?
İletişim bilgilerinizi yazın, size ulaşalım!
Holler Box