Husqvarna Elite-Grind G1480

Yağmurdan hasar görmüş betonlar için optimal seçenektir. Yumuşak betonlar ve gözenekli seramik yapıştırıcılar için iyi performans sunar. Vinil yapıştırıcılar, boya ve ince epoksi için kabul edilebilir performans sunar. Husqvarna Elite-Grind G1480 farklı segment tasarımları ve aşındırıcı büyüklüğüne sahip farklı modeller sunar.

Uygun olanlar:

Bu elmas aşağıdaki ürün veya ürünler için uygundur.

elite grind g

ÖZELLİKLER

Kolay ve hızlı bir şekilde kurulabilen araçlar

Redi Lock™, elmas araçların değiştirilmesi için hızlı ve problemsiz bir sistemdir. Birçok elmas tutucu diskine gerek yoktur; zaman harcayan ve pratik olmayan vidalı elmas sistemleri yoktur. Birçok makine üreticisi için mevcut.

Kolay araç seçimi

Sadece 3 aderans sertlik grubu - yumuşak, orta veya sert aderans - araçların seçimi kolaylaşır. Böylece sık kullanım için araç kiti seçimi hızlı bir şekilde yapılabilir.

Kuru kazımada mükemmel çalışma hızı ve araç ömrü

Araçların kuru kullanılmasını öneriyoruz. Böylece araçların kullanım ömrü artar ve çalışma süresi azalır, çünkü sulu çamuru temizlemek için vakit kaybedilmez. Islak kazıma da mevcuttur

Yüksek esneklik

Koruyucu elmas şeritli hem tek hem çift çeyrek daire PCD mevcuttur, araç seçiminizi uygulamaya ve makineye göre adapte etmenizi sağlar. Çift PCD segmentler, saat yönünde veya aksinde dönebilir.

yagmur

Yağmurdan hasar görmüş beton

HABERDAR OLUN

Mail listemize katılarak kampanyalarımızdan haberdar olun!

TOP
Merhaba! Yardıma mı ihtiyacınız var?
İletişim bilgilerinizi yazın, size ulaşalım!
Holler Box