Beton Parlatmanın 5 Önemli Nedeni!

/ / Beton Parlatma
beton parlatma nedenleri

Beton Parlatma Yapmanız İçin 5 Önemli Neden.

Beton parlatma neden bu kadar önemli? Neden son yıllarda firmalar beton parlatma yaptırıyor? Bu soruların cevabını sizlerle paylaşıyoruz.

İşte beton parlatmanın bu kadar önemli olmasını sağlayan 5 neden!

Kolay Temizlenmesi ve Bakımının Kolay Olması


Beton parlatma uygulanan zemin betonlarında, temizlenmesi oldukça kolaydır. Genellikle sabunlu su veya normal bir sıvı ile rahatça temizlenmesi ve herhangi bir durumda onarılmasının oldukça rahat olması, firmalar tarafından tercih edilmesini önemli ölçüde etkiliyor.

Çevre Dostu

Beton parlatma uygulanan zeminlerde, yüzey kaplama olmadığı gibi beton zeminine kesinlikle herhangi bir zararlı kimyasal madde kullanılmaz. Yapılan aşamalar tamamen özel üretim olan elmas ve ped ürünleri ile tamamlanmaktadır. Bu sebep ile aşırı derecede çevre dostu bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Maliyet Tasarrufu

Son yıllarda maliyet açısından ciddi tasarruflar sağlayan beton parlatma yöntemi dayanıklılığı sayesinde de daha uzun ömürlü olmaktadır. Beton parlatma sistemi diğer tüm zemin kaplama uygulamalarından daha avantajlı olduğu inkâr edilemez bir gerçek. Düşük maliyetli ve uzun ömürlü parlak betonlarınız olmasını istiyorsanız o zaman tercihiniz Beton Parlatma.

Nefes Kesen Çekicilik

Beton döşemelerini düşündüğünüz zaman çoğu yerde; Fabrikalar, Hastaneler, Okullar, Hava Limanları gri donuk görüntü hayal ederseniz. Şüphesiz “şık” ve “güzel” diyemeyeceğiniz şekilde. Oysaki beton parlatmada bir o kadar “şık” ve bir o kadar “güzel” diyebileceğiniz parlatmalar yapılmakta. Ayrıca renklendirme seçenekleri ile betonunuza renk vererek, daha parlak renkli betonlar elde edebilirsiniz. Böylece daha şık ve güzel betonlar elde edebilirsiniz. Çalışmalarımızdan örnekler görmek için tıklayınız.

En Yüksek Dayanıklılık

Şüphesiz ki beton parlatma uygulamalarının en çok tercih edilmesinin en etkili sebeplerinden bir tanesi uzum ömürlü dayanıklı olmasıdır. Beton parlatma işlemi yüksek dayanıklılık sağlayarak zemin betonlarınızı daha hızlı koruyacaktır.

Bu ve bu özelliklere benzer sebeplerden dolayı artık günümüz teknolojileri ile beton parlatma uygulamaları çok yaygınlaştı. Beton parlatma da kullanılan malzemeler nano teknolojik ürünler olduğu içi hiçbir şekilde üretimin durmasına izin vermez işlem biter bitmez kullanıma açılır.

Sizlerde betonunuza değer katmak için ve daha dayanıklı daha şık betonlar elde etmek için Beton Parlatmayı seçin. Hem zamandan hem maliyetten tasarruf sağlayın.
Daha fazla bilgi ve detay için bizlere ulaşabilirsiniz.

Beton Parlatma Sistemleri erişebilirsiniz.

Diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sayfamıza buradan erişebilirsiniz.

Bizlere info@atlas1.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

BLOG & HABERLER

İşimizin en önemli parçası ürünlerimiz ve ürünlerimiz ile sağladığımız hizmetlerimiz. Distribütörlüğünü yaptığımız dünyaca ünlü markalarımızdan gelişmeleri, ürünleri, haberleri, etkinlikleri sizlere sunuyoruz. Atlas 1 olarak ürün ve hizmetlerimiz hakkında tecrübeli mühendis kadromuz ile sizlere yazılar hazırlıyor, fotoğraf ve videolar ile işimizi anlatıyoruz!

MacromeshRead more +22 Haziran 2020 By admin in Fiber Donatı

Fiber Donatı Nedir?

Yeni hazırlanmış taze betonun sertleşmesi aşamasında ortaya çıkan, rötre çatlakları olarak adlandırılan büzülme çatlakları, oturma çatlakları, kılcal çatlaklar ve yüklemeye bağlı çatlak ilerlemesinin önlenmesi için özellikle endüstriyel zemin betonlarında da kullanılan bir tür donatı çeşididir. Fiber donatı, betonun mekanik özelliklerinin iyileşmesine de katkıda bulunur. Makro sentetik ve mikro sentetik fiber donatılar olarak gruplandırılan çeşitli kullanım
DERZ PROFİLİRead more +22 Haziran 2020 By admin in Derz Profili

Yeni Nesil Derz Profili Hcj Cosinus Slide

Cosinus Slide® derz profili alanındaki en benzersiz üründür. Mükemmel genleşme derzi geliştirme arayışımızda, şimdiye kadarki en iyi yük aktarımını sağlayan yepyeni bir birleştirme çözümü sunduk. Yükler ve tekerlekler için “çift kayma etkili” tek ve benzersiz bağlantı. Endüstriyel beton zemininizi COSINUS SLIDE® JOINT ile optimize edin. Derz Profili Hcj Cosinus Slide® Avantajları • Şok ve titreşimsiz forklift tekerleği
rotreblogRead more +03 Mayıs 2020 By admin in Fiber Donatı

Rötre Çatlakları Nedir?

Bir önceki yazımızda Rötre Nedir ve Rötre Çeşitleri Nelerdir gibi soruları sizler için yanıtlamıştık ilgili yazımıza aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. “Rötre Nedir? Betonda Rötre Büzülme ve Çatlak Çeşitleri” YENİ BETON ÇATLAKLARI Yeni betonda gerekli önlemlerin alınmaması halinde istenme rötre çatlakları oluşabilir. Ayrıca, betonda kısıtlanmış rötre çatlaklarına bile rastlanabilir. Bu çatlaklara genellik neden olan sebepler aşağıda
TOP
Merhaba! Yardıma mı ihtiyacınız var?
İletişim bilgilerinizi yazın, size ulaşalım!
Holler Box